?
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności » Ok, zamykam
tel: 505 999 545
sklep@neoform.pl
> Zaawansowane szukanie

Współpraca z biurami projektowymi

 Jesteś architektem wnętrz? Doradzasz przy urządzaniu mieszkań? Zostań naszym Partnerem.

Wielu klientów jest zagubionych w ilości ofert, wiemy jak istotna jest dla nich pomoc przy wyborze produktów dopasowanych do ich potrzeb. Potrafimy docenić profesjonalistów, którzy tak jak i My kochają rzeczy piękne i mają zmysł potrafiący zmieniać zwykłe pomieszczenia w oazę sztuki użytkowej. 

Specjalnie dla takich osób, został stworzony program współpracy z biurami projektowymi, architektami i dekoratorami. Naszym partnerom staramy się stworzyć dostęp do nowych i funkcjonalnych rozwiązań dla kuchni. W ramach współpracy gwarantujemy już od pierwszych zamówień stały dostęp do oferty, atrakcyjne rabaty i preferencyjne warunki zakupów. Zaletą uczestnictwa w programie jest pomoc indywidualnego doradcy, który nie tylko odpowie na wszelkie pytania, ale też poprowadzi przez ofertę, realizację zamówienia oraz usługi transportowe. 

Jeśli nie znaleźliście Państwo wśród produktów dostępnych na Naszej stronie tych, które potrzebujecie- nic straconego! Nasza oferta jest niezwykle szeroka i obejmuje również produkty na specjalne zamówienie. Na specjalne życzenie udostępniamy również katalogi firm, a w nich dużo szerszą ofertę produktową. 

Nasi partnerzy zyskują również dostęp do newslettera, dzięki któremu będziemy na bieżąco informować o nowościach, nadchodzących trendach i promocjach wśród producentów, z którymi współpracujemy. 

Wszystkim Naszym Partnerom proponujemy również możliwość zamieszczenia w Naszym sklepie ich loga z przekierowaniem na ich stronę internetową. 

Zapraszamy do współpracy. W celu skorzystania z programu prosimy o kontakt na e-mail: sklep@neoform.pl lub telefoniczny: 794 730 855.

Zastrzegamy sobie prawo do sprawdzenia dokumentów firmy potwierdzających prowadzoną działalność.

 

PARTNERZY NEOFORM
Opinie o Neoform na Opineo.pl
Copyright by: NEOFORM 2013r.