?
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności » Ok, zamykam
tel: 505 999 545
sklep@neoform.pl
> Zaawansowane szukanie

Konkurujemy dbałością o Ciebie

Komfort zakupu

Naszym celem jest sprzedaż na najwyższym poziomie jakości obsługi klienta. Ten sklep jest odzwierciedleniem poczucia naszej estetyki ale też intuicyjnej potrzeby komfortu zakupów. Mamy świadomość co jest ważne dla Klienta bo sami niedawno byliśmy poszukiwaczami rzeczy użytecznych a zarazem pięknych - klientami. Chcemy aby każdy z Państwa czuł się w naszym sklepie komfortowo pod każdym względem. Czas jest rzeczą cenną dlatego możemy obiecać, że nie będziecie go Państwo u nas tracili. Właśnie dlatego witryna sklepowa jest tak urządzona abyście Państwo intuicyjnie wiedzieli gdzie może znaleźć to czego szukacie., abyście łatwo mogli dokonać porównania i zakupu a zaoszczędzony czas poświęcili na przyjemności.

Dostosowujemy się do Ciebie

Naszą strategię sprzedaży i obsługi Klienta konstruujemy przede wszystkim akcentując kluczową rolę Państwa jako naszych klientów. Dotyczy to planowanych unowocześnień sklepu dostosowując go do najnowszych trendów, poszerzania usług towarzyszących procesowi sprzedaży czy realizacji płatności. Przygotowaliśmy dla Państwa informacje o procesie zakupu i dostarczenia przesyłki wyjaśniając szczegółowo każdy etap od wejścia do sklepu do otrzymania przesyłki. Zasady zwrotu są proste - nie podoba się Państwu przedmiot zakupu możecie go zwrócić a my oddamy pieniądze, szczegółowe informacje przygotowaliśmy w dalszej części stopki na dole strony głównej.

Czekamy na Państwa sugestie

Słuchamy Państwa - naszych klientów, na tej podstawie jesteśmy w stanie skorygować potencjalne błędy oraz lepiej przystosować ofertę do Państwa wymagań. Zachęcamy do komunikacji z nami, cierpliwie wysłuchamy Państwa uwag i opinii.

Czujcie się Państwo u nas jak w swoim domu ...przed komputerem ;)

 

PARTNERZY NEOFORM
Opinie o Neoform na Opineo.pl
Copyright by: NEOFORM 2013r.