?
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności » Ok, zamykam
tel: 505 999 545
sklep@neoform.pl
> Zaawansowane szukanie

Proces zakupu na co zwracać uwagę

Jesteśmy inni niż wszyscy

Przy projektowaniu sklepu za wszelką cenę chcieliśmy ułatwić Państwu zakupy i przedstawić niebanalne produkty. Proszę zwrócić uwagę na kilka unikalnych cech naszego sklepu wyróżniających nas na tle konkurencji. Przedstawiamy je poniżej ponieważ jesteśmy przekonani że będą dla państwa istotne przy korzystaniu z naszych usług.

Asortyment

Asortyment jest starannie dobierany pod kątem estetyki wzornictwa, funkcjonalności przedmiotów oraz jakości ich wykonania. O kwestiach gustu się nie dyskutuje dlatego postanowiliśmy zaspokoić potrzeby estetyki wzornictwa zarówno klientów o poglądach tradycyjnych jak i nowoczesnych. Wszystkie przedmioty łączy niebanalny projekt i zastosowane materiały. 

Producenci

Starannie dobieramy producentów sprzedawanych towarów, wybieramy producentów sprawdzonych na wymagającym rynku unii europejskiej i USA. Podstawowymi kryteriami jest jakość i wzornictwo. Wysoką jakość wykonania przedmioty zawdzięczają ulepszanym przez lata procesom produkcji opartych głównie na ręcznej pracy doświadczonych specjalistów. Technologia wykonania i zastosowane materiały to najważniejsze elementy procesu produkcji. Do produkcji używane są materiały zaczerpnięte z technologii kosmicznej czy militarnej. Uznając za priorytet spełnienie najwyższych norm ochrony środowiska producenci koncentrują się na wykorzystaniu do produkcji półproduktów z recyklingu jak np przetworzonego powtórnie aluminium.

Reasumując, jakość produktu przekłada się na jego trwałość i komfort używania a nawet na smak i wartość odżywczą posiłków, dlatego zapewniamy, że dobieramy najlepszych na świecie producentów zarówno dla Państwa jak i własnej satysfakcji.

Łatwe zakupy

Wiemy, że sposób zakupu i proces dojścia do decyzji z Państwa punktu widzenia jest najważniejszy bo przekłada sie na czas poświęcony na finalizację transakcji. Sklep został skonstruowany zgodnie z najnowszymi trendami w branży e-commerce jest czytelny, intuicyjny a wszystko jest pod ręką.   Realizujemy w nim postulaty klientów wynikające z badań opinii klientów sklepów internetowych. łatwość używania sklepu, poczucie bezpieczeństwa transakcji, szczegółowe opisy produktów, funkcjonalności wyszukiwania. Zdjęcia prezentowanych produktów mają wielkość umożliwiającą dokładne obejrzenie produktu przed podjęciem decyzji. Podjęty wysiłek ma na celu skrócenie do minimum czasu poświęconego na znalezienie produktu i na przeprowadzenie transakcji. Zostały wdrożone płatności elektroniczne, które w dużej części sklepów są standardem.  Wprowadzona została także sprzedaż ratalna

W zakładce Pomoc znajdującej się w stopce na dole strony Głównej po prawej stronie przedstawiamy Państwu podstawowe informacje na temat nawigowania na stronie sklepu.

 

 

PARTNERZY NEOFORM
Opinie o Neoform na Opineo.pl
Copyright by: NEOFORM 2013r.