?
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności » Ok, zamykam
tel: 505 999 545
sklep@neoform.pl
> Zaawansowane szukanie

Przemyślana droga przesyłki

 W trosce o  zadowolenie klientów, Nasza praca nigdy nie kończy się na dokonaniu przez Państwa płatności. Chcemy by Nasi klienci cieszyli się swoimi zakupami tak szybko jak to możliwe. Dlatego też pieczę nad bezpieczeństwem i czasem naszych przesyłek sprawuja:

- Firma Global System i Epaka.pl zrzeszające pod sobą najlepsze firmy kurierskie, co gwarantuje nie tylko wysoką jakość usług, ale też konkurencyjne ceny i profesjonalną obsługę klienta. Cenimy Państwa poświęcony czas i dokładamy starań, aby dostarczać zakupy terminowo. Wszystko jest tak dopasowane, by kurier umówił się z Państwem na dogodny termin dostawy.

- Paczkomaty InPost, które za pomocą systemu skrytek pocztowych pozwalają na odbiór towaru 24h na dobę. Wystarczy wybrać paczkomat do którego będzie Państwu najwygodniej się dostać i oczekiwać na odbiór. Bez konieczości oczekiwania na kuriera przesyłki  mogą być odbierane najczęściej już na następny dzień po nadaniu o czym będą Państwo informowani za pomocą systemu do śledzenia drogi swojej paczki.

My natomiast z Naszej strony zobowiązujemy się do zrealizowania zamówienia w jak najkrótszym czasie - standardowo 2-3 dni robocze ,a w nielicznych przypadkach, gdy towar jest na zamówienie czas realizacji może nieznacznie się wydłużyć o czym będą nformować odpowiednie komunikaty przy danych produktach.  Dodatkowo klienci nie są obciążani kosztami wysyłki (niezależnie od jej formy), całość pokrywamy my. Tu nic nie może umknąć naszej uwadze, bowiem każdy klient jest dla Nas ważny i nie ma miejsca na pomyłki w fachowym działaniu.

 

PARTNERZY NEOFORM
Opinie o Neoform na Opineo.pl
Copyright by: NEOFORM 2013r.