?
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności » Ok, zamykam
tel: 505 999 545
sklep@neoform.pl
> Zaawansowane szukanie

Kochamy rzeczy piękne

Estetyka i jakość

Przy doborze asortymentu sklepu kierowaliśmy się własnym poczuciem estetyki wzornictwa ale także najwyższymi wymaganiami dotyczącymi jakości wykonania. Materiały zastosowane w przedmiotach z naszego sklepu to światowa ekstraklasa, wynik długoletnich badań naukowych i doświadczeń w branży oraz dbałości o ochronę środowiska.
 

Piękne i długowieczne

W naszym asortymencie znajdą się noże kute z 30 warstw stali, garnki i rondle z tytanu obłożone powłoka ceramiczną, akcesoria z aksamitnego silikonu, hartowane najwyższej jakości szkło, najnowocześniejsze tworzywa sztuczne. Większość to najwyższej próby opatentowane rozwiązania technologiczne inspirowane technologią kosmiczną lub tradycyjnym rzemiosłem, będące efektem wielu lat badań nad materiałami konstrukcyjnymi.
 

Chusta furoshiki – innowacyjne eko-pakowanie

Otrzymanie zamówionego prezentu zwykle nie rozwiązuje wszystkich problemów klienta, pozostaje nadal nie rozwiązany problem pakowania prezentu. Spędzenie kilkudziesięciu minut a nawet kilku godzin na poszukiwaniach materiału do pakowania prezentów jest dużą uciążliwością dla nas zapracowanych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów postanowiliśmy wymyślić taki sposób, który pozwoliłby na dostarczenie materiału do pakowania razem z prezentem. Po wielu tygodniach poszukiwań pomysłu natknęliśmy się na tradycyjną japońską szkołę pakowania. Za pomocą chusty Furoshiki można zapakować dowolny przedmiot na wiele sposobów. Proponujemy Państwu Furoshiki wykonane z eleganckich materiałów w trzech rozmiarach S, M i L - dostosowane do różnej wielkości produktów. Chusty można użyć wielokrotnie ograniczając ilość produkowanych śmieci.
Szczególy tu http://neoform.pl/kategoria.160.chusty.furoshiki.html 
 

Przyjazne środowisku

Wszystko co robimy, robimy w służbie klientowi i środowisku.
 
 

* PFOS (sulfoniany perfluorooktanu) to substancje o wysokiej trwałości, wykazujące dużą zdolność do bioakumulacji i toksyczne. Zostały uznane za trwałe zanieczyszczenia organiczne. Stosowane min. w produkcji włókien i powłok w przemyśle galwanicznym (naczynia). Przypuszcza się, że kwas perfluorooktanowy (PFOA) jest równie ryzykowny jak PFOS.. PFOS akumulują się w tkankach i mogą mieć właściwości toksyczne.

Właściwości:

- nie ulegają biodegradacji;
- najprawdopodobniej powodują dysfunkcję testosteronu przez podwyższenie poziomu estrogenu - groźne dla kobiet w ciąży, u zwierząt są czynnikami rakotwórczymi.

 

 

 

PARTNERZY NEOFORM
Opinie o Neoform na Opineo.pl
Copyright by: NEOFORM 2013r.