?
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności » Ok, zamykam
tel: 505 999 545
sklep@neoform.pl
> Zaawansowane szukanie

Nie podoba się przyjmiemy bez konsekwencji

Nie każdy lubi spędzać cały swój wolny czas na zakupach i błądzeniu po sklepach. Dlatego Nasz sklep proponuje wyselekcjonowane, specjalnie dobrane, wysoko gatunkowo przedmioty, które rafią bezpośrednio do Państwa domu. Niestety czasem takie zakupy podjęte w pośpiechu mogą okazać się nietrafione. Pomimo iż produkt może być piękny  i funkcjonalny, nie wpisze się w Państwa wizję. Każdy klient ma prawo się pomylić, gdyż nie mylą się tylko Ci co decyzji nie podejmują. Naszym celem jest sprzedawać satysfakcję, a nie stres związany z nieudanym zakupem. Dlatego też, w Naszym sklepie pomyłki załatwiamy tak samo sprawnie i przyjaźnie jak same zakupy. 

Każdemu klientowi, będącemu konsumentem w rozumieniu art. 22[1] Kodeksu Cywilnego i korzystającemu ze sklepu internetowego Neo Form przysługuje – na podstawie przepisów prawa – prawo do odstąpienia od zawartej umowy zakupu towaru (usługi), bez podania przyczyny, w terminie opisanym poniżej. Oświadczenie o odstąpieniu powinno zostać wysłane na adres:

Neo Form Sp. z o.o.
ul. Świętokrzyska 5
05-300 Mińsk Mazowiecki
lub na e-mail: kontakt@neoform.pl

Termin:

Prawo do odstąpienia przysługuje konsumentowi w nieprzekraczalnym terminie 10 dni, który rozpoczyna się w dniu otrzymania przez konsumenta towaru. Termin uznaje się za dotrzymany, jeżeli przed jego upływem konsument wyśle oświadczenie o odstąpieniu na adres podany powyżej.

Zwrot świadczeń:

W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą.
To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Zakupiony towaru należy zwrócić na poniższy adres:

 

Neo Form Sp. z o.o.
ul. Świętokrzyska 5
05-300 Mińsk Mazowiecki

  

Koszty zwrotnego dostarczenia towaru obciążają konsumenta, o ile odstąpienie nie zostało wywołane faktem choćby przejściowej niemożności spełnienia przez Neo Form Sp. z o.o. świadczenia o właściwościach zamówionych przez konsumenta.

Wyłączenie prawa odstąpienia:

Prawo do odstąpienia od umowy przez konsumenta jest wyłączone w przypadku:

Po otrzymaniu przesyłki zwrócimy Państwu pieniądze na wskazane konto bankowe. Trzeba jednak pamiętać, że na zmianę decyzji mamy tylko 10 dni od dnia otrzymania przesyłki, po tym czasie, zwroty nie będą rozpatrywane. Dlatego prosimy o staranne zapakowanie przedmiotu w sposób w jaki został do Państwa przesłany i pamiętaniu o terminach. Szczegóły dotyczące zwrotów zakupionych przedmiotów znajdą Państwo również w Regulaminie Sklepu.

 

 

PARTNERZY NEOFORM
Opinie o Neoform na Opineo.pl
Copyright by: NEOFORM 2013r.