?
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności » Ok, zamykam
tel: 505 999 545
sklep@neoform.pl
> Zaawansowane szukanie

Gwarancja

 Pragniemy, aby każdy klient czuł się w naszym sklepie jak u siebie w domu. Dokładamy wszelkich starań abyście Państwo doświadczali tu bezpieczeństwa i komfortu. 

Cały asortyment jaki oferujemy Państwu w Naszym sklepie jest wykonany z najwyższych jakościowo materiałów. Dbamy o Państwa satysfakcję, oraz o to by nasze produkty uprzyjemniały czas przez długie lata. Dlatego też przywiązujemy niezwykle dużą wagę do tego by dobierać tak nasz asortyment, aby spełniał Państwa oczekiwania i dawał gwarancję solidnego wykonania. Wielu spośród naszych produktów szczyci się kilku lub nawet kilkunastoletnią gwarancją. Każdy z producentów lub produktów ma swoje zasady gwarancji o których informujemy w karcie produktu. Pod Naszym stałym nadzorem i specjalną opieką są dokonywane Państwa zakupy od momentu kliknięcia, aż po dostawę do domu. Troszczymy się by nasze artykuły były zawsze starannie zapakowane, a firmy kurierskie dowiozły produkt w nienaruszonym stanie.

 

PARTNERZY NEOFORM
Opinie o Neoform na Opineo.pl
Copyright by: NEOFORM 2013r.